+500

Spilleprogram Fotball EM 2016

By on mai 25, 2016
EM Fotball 2016

Gruppespill EM i  Fotball 2016 – Kampplan/Spilleprogram – TV oversikt

Fredag 10. juni

21.00: Frankrike – Romania – TV 2
Gruppe A. Stade de France, Saint Denis

Lørdag 11. juni

15.00: Albania – Sveits – NRK1
Gruppe A. Stade Bollaert-Deleis, Lens.

18.00: Wales – Slovakia – TV 2
Gruppe B. Stade de Bordeaux, Bordeaux.

21.00: England – Russland – TV 2 Zebra
Gruppe B. Stade Vélodrome, Marseille.

Søndag 12. juni

15.00: Tyrkia – Kroatia – NRK1
Gruppe D. Parc des Princes, Paris.

18.00: Polen – Nord-Irland – TV 2
Gruppe C. Stade de Nice, Nice.

21.00: Tyskland – Ukraina – NRK1
Gruppe C. Stade Pierre-Mauroy, Lille.

Mandag 13. juni

15.00: Spania – Tsjekkia – NRK1
Gruppe D. Stadium de Toulouse, Toulouse.

18.00: Irland – Sverige – TV 2
Gruppe E. Stade de France, Saint Denis.

21.00: Belgia – Italia – TV 2 Zebra
Gruppe E. Stade de Lyon, Lyon.

Tirsdag 14. juni

18.00: Østerrike – Ungarn – NRK2
Gruppe F. Stade de Bordeaux, Bordeaux.

21.00: Portugal – Island – TV 2
Gruppe F. Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne.

Onsdag 15. juni

15.00: Russland – Slovakia – NRK1
Gruppe B. Stade Pierre-Mauroy, Lille.

18.00: Romania- Sveits – TV 2
Gruppe A. Parc des Princes, Paris.

21.00: Frankrike – Albania – NRK1
Gruppe A. Stade Vélodrome, Marseille.

Torsdag 16. juni

15.00: England – Wales – TV 2 Zebra
Gruppe B. Stade Bollaert-Deleis, Lens.

18.00: Ukraina – Nord-Irland – TV 2
Gruppe C. Stade de Lyon, Lyon.

21.00: Tyskland – Polen – NRK1
Gruppe C. Stade de France, Saint Denis.

Fredag 17. juni

15.00: Italia – Sverige – NRK1
Gruppe E. Stadium de Toulouse, Toulouse.

18.00: Tsjekkia – Kroatia – TV 2
Gruppe D. Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne.

21.00: Spania – Tyrkia – TV 2 Zebra
Gruppe D. Stade de Nice, Nice.

Lørdag 18. juni

15.00: Belgia – Irland – TV 2
Gruppe E. Stade de Bordeaux, Bordeaux.

18.00: Island – Ungarn – NRK1
Gruppe F. Stade Vélodrome, Marseille.

21.00: Portugal – Østerrike – NRK1
Gruppe F. Parc des Princes, Paris.

Søndag 19. juni

21.00: Sveits – Frankrike – TV 2
Gruppe A. Stade Pierre-Mauroy, Lille.

21.00: Romania – Albania – TV 2 Zebra
Gruppe A. Stade de Lyon, Lyon.

Mandag 20. juni

21.00: Slovakia – England – NRK1
Gruppe B. Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne.

21.00: Russland – Wales – NRK3
Gruppe B. Stadium de Toulouse, Toulouse.

Tirsdag 21. juni

18.00: Nord-Irland – Tyskland – NRK1
Gruppe C. Parc des Princes, Paris.

18.00: Ukraina – Polen – NRK2
Gruppe C. Stade Vélodrome, Marseille.

21.00: Kroatia – Spania TV 2 Zebra
Gruppe D. Stade de Bordeaux, Bordeaux.

21.00: Tsjekkia – Tyrkia – TV 2
Gruppe D. Stade Bollaert-Deleis, Lens.

Onsdag 22. juni

18.00: Island – Østerrike – TV 2 Zebra
Gruppe F. Stade de France, Saint Denis.

18.00: Ungarn – Portugal – TV 2
Gruppe F. Stade de Lyon, Lyon.

21.00: Sverige – Belgia – NRK1
Gruppe E. Stade de Nice, Nice.

21.00: Italia – Irland – NRK3
Gruppe E. Stade Pierre Mauroy, Lille.

Lørdag 25. juni

15.00: 1/8-delsfinale: Nr. 2 Gruppe A – Nr. 2 Gruppe C
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne.

18.00: 1/8-delsfinale: Nr. 1 Gruppe B – Nr. 3 Gruppe A/C/D
Parc des Princes, Paris.

21.00: 1/8-delsfinale: Nr. 1 Gruppe D – Nr. 3 Gruppe B/E/F
Stade Bollaert-Deleis, Lens.

Søndag 26. juni

15.00: 1/8-delsfinale: Nr. 1 Gruppe A – Nr. 3 Gruppe C/D/E
Stade de Lyon, Lyon.

18.00: 1/8-delsfinale: Nr. 1 Gruppe C – Nr. 3 Gruppe A/B/F
Stade Pierre Mauroy, Lille.

21.00: 1/8-delsfinale: Nr. 1 Gruppe F – Nr. 2 Gruppe E
Stadium de Toulouse, Toulouse.

Mandag 27. juni

18.00: 1/8-delsfinale: Nr. 1 Gruppe E – Nr. 2 Gruppe D
Stade de France, Saint Denis.

21.00: 1/8-delsfinale: Nr. 2 Gruppe B – Nr. 2 Gruppe F
Stade de Nice, Nice.

Torsdag 30. juni

21.00: Kvartfinale
Stade Vélodrome, Marseille.

Fredag 1. juli

21.00: Kvartfinale
Stade Pierre-Mauroy, Lille.

Lørdag 2. juli

21.00: Kvartfinale
Stade de Bordeaux, Bordeaux.

Søndag 3. juli

21.00: Kvartfinale
Stade de France, Saint Denis.

Onsdag 6. juli

21.00: Semifinale – TV 2
Stade de Lyon, Lyon. Sendes på TV 2.

Torsdag 7. juli

21.00: Semifinale – TV 2
Stade Vélodrome, Marseille.

Søndag 10. juli

21.00: Finale – NRK1
Stade de France, Saint Denis.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.